Ayça Hüma Arıkan - Muhasebe ve Bordrolama Hizmetleri

Ayça Hüma Arıkan, Selçuk Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden 1994 yılında mezun olduktan sonra özel sektörde çeşitli pozisyonlarda görev almış, 1999 yılında Özgün AŞ'de görev almaya başlamış ve 2011'e kadar bu şirkette çalışmıştır. 2011-2015 yılları arasında serbest muhasebeci mali müşavir olarak bağımsız çalışan Ayça Hüma Arıkan, 2015 yılında Promesa ailesine katılmıştır.

Promesa'da Muhasebe ve Bordrolama Hizmetleri Departmanında müdür olarak görev alan Arıkan, Türk vergi ve muhasebe sistemi, bordrolama, sosyal güvenlik kanunu konularında uzmanlığa sahiptir. Serbest muhasebeci ve mali müşavir belgesine sahip olan Arıkan aynı zamanda bağımsız denetçi lisansına sahiptir.Cem İnegöl - Muhasebe ve Bordrolama Hizmetleri

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Cem İnegöl iş hayatına Promesa Denetim ve SMMM AŞ'de başlamıştır. 2007-2013 yıllarında Promesa bünyesinde çalışan Cem İnegöl kısa bir ayrılıktan sonra 2015 yılında Promesa'ya geri dönmüştür.

Promesa'da Muhasebe ve Bordrolama Hizmetleri Departmanında müdür olarak görev alan İnegöl, Türk vergi ve muhasebe sistemi, bordrolama, sosyal güvenlik kanunu konularında uzmanlığa sahiptir. Serbest muhasebeci ve mali müşavir belgesine sahip olan Cem İnegöl bağımsız denetim alanında da tecrübe sahibidir.


 

Dr. Ayşegül Güngör - Kalite Kontrol ve Raporlama

Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Ayşegül Güngör, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde yüksek lisans, aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde ise Muhasebe ve Finansman üzerine doktora yapmıştır.

İş hayatına özel sektörde  muhasebe uzmanı olarak başlayan Ayşegül Güngör, 2007-2011 yıllarında TSKB'de mali ve idari işler yöneticisi olarak çalışmıştır. 2011-2013 yıllarında Mazars-Denge Denetim AŞ Yönetim Destek Hizmetleri Departmanı'nda süpervizör, 2013-2014 yıllarında da KPMG Türkiye Ofisi Yönetim Destek Hizmetleri Departmanı'nda müdür yardımcısı olarak görev almıştır. Ayşegül Güngör IFRS ve TFRS konularında Nişantaşı Üniversitesi'nde eğitim vermekte olup, serbest muhasebe mali müşavir belgesine sahiptir.