Murat Şenyüz - Vergi Hizmetleri

Murat Şenyüz, 1998 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra profesyonel iş hayatına Deloitte Touche Türkiye Ofisi Vergi Bölümünde başlamıştır. Deloitte Touche'da özellikle uluslar arası firmaların vergi incelemelerinde ve şirket satın alma ve birleşme süreçlerinde görev almıştır. Deloitte Touche'da geçen beş yılın ardından 2003 yılında Promesa Denetim ve SMMM AŞ firmasını kurmuştur. M.Şenyüz Promesa'da Vergi Danışmanlığı Hizmetlerinden sorumlu ortaktır.

Murat Şenyüz, vergi denetimi, vergi danışmanlığı, uluslar arası vergilendirme ve vergi planlaması, ticaret kanunu konularında derin bir tecrübeye sahibidir. Serbest muhasebeci mali müşavir belgesine sahip olan Murat Şenyüz aynı zamanda Kamu Gözetimi Kurumu tarafından bağımsız denetçi olarak yetkilendirilmiştir.


Erdal Zafer Bozkurt - Muhasebe ve Bordrolama Hizmetleri

E.Zafer Bozkurt, 1998 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra profesyonel iş hayatına Arthur Andersen Türkiye Ofisi Yönetim Destek Hizmetleri Departmanında başlamıştır. Bozkurt, askerlik görevini tamamladıktan sonra sırasıyla Deloitte Touche Yönetim Destek Hizmetleri Bölümünde süpervizör, Lear Corporation ve Immergas'da ise finans ve muhasebe yöneticisi pozisyonlarında çalışmıştır. 2004 yılında Promesa Denetim ve SMMM AŞ bünyesine katılan E.Zafer Bozkurt Muhasebe ve Bordrolama Hizmetlerinden sorumlu ortaktır.

E.Zafer Bozkurt, muhasebe mevzuatı, bordrolama, sosyal güvenlik kanunları ve iş hukuku konusunda tecrübeye sahiptir. E.Zafer Bozkurt serbest muhasebeci mali müşavir belgesine ve Kamu Gözetimi Kurumu bağımsız denetçi lisansına sahiptir.


Yaşar Kemal Öztürer - Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri

Y.Kemal Öztürer, 1998 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra profesyonel iş hayatına KPMG Türkiye Ofisi'nde bağımsız denetçi olarak başlamıştır. 5 yıllık denetim tecrübesinin ardından önce Alliance Unichem'de finansal kontrolör, sonrasında da Hero Baby'de finans direktörü olarak çalışmıştır. 2007 yılında Promesa Denetim'de denetim ve danışmanlık hizmetlerinden sorumlu ortak olarak görev almaya başlamıştır.

Y.Kemal Öztürer, IFRS, US GAAP ve TFRS uygulamalarında uzmanlık sahibidir. Birleşme ve satın almalar konusunda derin bir tecrübeye sahip olan Y.Kemal Öztürer bir çok firmaya da yönetim danışmanlığı hizmeti vermiştir. Serbest muhasebeci mali müşavir olan Y.Kemal Öztürer aynı zamanda Kamu Gözetimi Kurumu tarafından bağımsız denetçi olarak yetkilendirilmiştir.


Remzi Koray Yurteri - Vergi ve Tam Tasdik Hizmetleri

R.Koray Yurteri, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 2002 yılında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı'nda vergi denetmen yardımcısı olarak başlamış olup, 2005-2007 yılları arasında İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı'nda vergi denetmeni olarak görev yapmıştır. Sonrasında özel sektörde çeşitli pozisyonlarda görev alan R.Koray Yurteri 2018 yılında Promesa ailesine katılmıştır.

Yeminli mali müşavir olan R.Koray Yurteri aynı zamanda Kamu Gözetimi Kurumu'nun vermiş olduğu bağımsız denetçi lisansına sahiptir.